Uzak Doğu’nun Güneşi ve Çiçeği “JAPONYA VE GÜNEY KÖRE”

12 Days

11.06.2024 – 23.06.2024 10 Gece 12 Gündüz – Kurban Bayramı Özel – (STOP)

TOKYO (2 GECE) – FUJİ – KYOTO (3 GECE) – NARA – FUKUOKA (2 GECE) – SEUL (3 GECE)

TÜM ŞEHİR TURLARI ve GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL

JAPONYA – GÜNEY KORE ARA UÇUŞ DAHİL

DÜNYA’NIN İLK HIZLI TRENİ SHİNKANSEN İLE SEYAHAT DENEYİMİ DAHİL

Uçuş Bilgileri;

1.Gün Qatar Airways QR246 IST-DOH 20.05-00.15 (+1)

2.Gün Qatar Airways QR806 DOH-NRT 02.35-18.55

9.Gün Asiana Airlines OZ133 FUK-ICN 15.00-16.20

13.Gün Qatar Airways QR859 ICN-DOH 01.20-05.45

Itinerary

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Qatar Airways kontuarı önünde saat 17.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Qatar Airways’in QR246 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.05’te Doha’ya uçuş. Gecelememiz uçakta.

Yerel saat ile 00.15’te Doha’ya inişin ardından uçak değiştirerek Qatar Airways’in QR806 sefer sayılı uçuş ile saat 02.35’te Tokyo’ya uçuş. Yerel saat ile 18.55’te Tokyo’ya iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Tokyo’daki otelimizde.

Day 3 :
TOKYO (K)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Tokyo Şehir Turuna başlıyoruz. İlk durağımız önce bir Budist tapınağı olan, Tokyo’nun en eski ve en renkli tapınaklarından biri olarak kabul edilen Asukasa Tapınağı ya da diğer bir adıyla Sensoji Tapınağı olacak. Santa-jama (Üç Tanrının Tapınağı) olarak da adlandırılan Asakusa, hem turistler hem yerel halk tarafından oldukça ilgi görmektedir. II. Dünya Savaşı'nın son senesindeki bombalı saldırılardan sonra Tokyo'da ayakta kalabilen nadir tapınaklarındandır, bu sebeple binanın orijinal yapısı hâlâ bozulmamıştır. Tapınak her sene mayıs ayında düzenlenen Santa Festivali'ne de ev sahipliği yapmaktadır. Efsaneye göre 2 balıkçı erkek kardeş tarafından, merhamet tanrıçası Kannon’a saygılarını sunmak adına inşa edilmiş olan Asukasa Tapınağı’nın ardından Nakamise adı verilen alışveriş caddesini görüyoruz. Ardından, Tokyo’nun dünya çapındaki en ünlü mahallelerinden biri olan Akihabara ziyaretimiz ile turumuza devam edeceğiz. Akihabara, küçük işporta tezgahlarından çok büyük alışveriş merkezlerine kadar farklı türde elektronik mağazalarıyla ünlü son derece kalabalık bir alışveriş bölgesidir. Elektronik kenti olarak da bilinen Akihabara’daki turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Hamarikyu Bahçeleri’ni gezeceğiz. Hamarikyu Bahçeleri, Japonya'nın başkenti Tokyo'nun Chūō semtinde bulunan geniş bir parktır. Park, Sumida Nehri'nin ağzında yer almakta olup Tokyo Körfezi ile çevrilidir. 17. yüzyıldan kalma bir Tokugawa ailesine ait bir arazi iken halka açık bir park olarak yeniden düzenlenmiştir. Hamarikyu’nun ardınan lüks butiklerin yanı sıra birinci sınıf kokteyl ve suşi barlarıyla dolu olan şehrin en popüler alışveriş bölgelerinden biri olan Ginza bölgesi olacak. Ginza, dünyanın en lüks alışveriş bölgelerinden biri olarak bütün dünyadan sayısız turiste ev sahipliği yapmaktadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Gecelememiz Tokyo’daki otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Hakone’ye doğru yola çıkıyoruz. Yol üstünde ilk durağımız Fuji Dağı olacak. 2013 yılında UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanan Fuji Dağı Japonya'daki en yüksek dağı ve ülkenin kutsal sembolü olarak kabul edilmektedir. Fuji Dağı, genel olarak tek bir dağ sanılsa da aslında üç ayrı volkandan oluşur. Honshu adasında bulunan ve Shizuoka ile Yamanashi illeri arasında bir sınır konumunda olan Fuji Dağı, Tokyo’dan sadece 100 kilometre uzaktadır ve bulutsuz bir günde Tokyo’daki yüksek binalardan bile görülebilmektedir. Beşinci istasyonu kullanarak ulaşacağımız Fuji Dağı’nın nefes kesen manzarasının ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. (Beşinci İstasyon kullanımı hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir) Serbest zamanın ardından Hakone kasabasına doğru yola çıkacağız. Hakone Japonya’nın son derece popüler bir seyahat merkezidir. Fuji Dağı yakınlarındaki Owakudani Vadisi’ne gidiyoruz. Güzel ve açık bir günde Fuji manzarasının ve Ashino Gölü’nün de net bir biçimde görüldüğü Owakudani panorama vadisinden teleferikle aşağı iniyoruz. Ardından dünyanın ilk hızlı treni olan Shinkansen ile Kyoto’ya hareket. Varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Kyoto’daki otelimizde.
Not: Bu sabah otelden ayrılırken yanımıza tek gecelik küçük bir çanta almamız gerekmektedir. Otelde bırakacağımız diğer tüm eşyalar Tokyo’daki otelimize transfer edilecek ve ertesi gün elimize ulaşacaktır.

Day 5 :
KYOTO (K)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kyoto Turu için hareket. Turumuzun ilk durağı Arashiyama Bambu Ormanı olacak. 500 metrelik bir yürüyüş parkuru bulunan ormanda yürüyüş yapabilir ve rüzgarın bambular arasından geçerek ortaya çıkardığı sesleri dinleyebiliriz. Bambu Ormanı’nın ardından Altın köşk olarak da bilinen Kinkakuji Tapınağı ile turumuza devam edeceğiz. Kinkakuji Tapınağı, Kitayama bahçe düzenleme sanatının kusursuz bir örneği olarak dünyaca kabul görmüştür. Bu özellikleri sayesinde 1994 yılı itibarıyla eski başkent Kyoto'nun önemli kültür varlığı olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınmıştır. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından turumuza bir Şinto tapınağı olan ve 711 yılında Hata-no-Iroko tarafından bulunduğu söylenen Fushimi Inari Shrine ile devam ediyoruz. Ardından Kiyomizu Tapınağı ile turumuza devam ediyoruz. Kyoto'nun doğusunda bulunan bağımsız bir budist tapınağı olan Kiyomizu, UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmıştır. Tapınak ziyaretinin ardından Kyoto'nun ünlü geyşa bölgesi olan Gion’u ziyaret edeceğiz. Gion ziyaretimizde Geiko (geyşalara Kyoto’da verilen isim) ve Maiko'ların (Geiko çırakları) eğlendikleri ve alışveriş yaptıkları dükkanlar, restoranlar ve Ochaya (çay evleri) göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimini takiben otelimize dönüş. Gecelememiz Kyoto’daki otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Nara’ya doğru yola çıkıyoruz. Nara Turumuza Todaiji Tapınağı ile başlayacağız. Todaiji, dünyanın en büyük ahşap yapısı olmasının yanı sıra dünyanın en büyük Buda heykeli olan ve Japoncada Daibutsu denen heykeli de bünyesinde barındırmaktadır. Todaiji’nin ardından Nara Park ziyaretimizi de gerçekleştireceğiz. Nara Park, Wakakusa Dağı'nın eteğinde bulunan halka açık bir parktır. 1880 yılında kurulmuş olup Japonya'nın en eski parklarından biridir. Parkta serbestçe dolaşan 1.200'den fazla vahşi sika geyiği bulunmaktadır. Bu vahşi geyikler sebebiyle Nara Geyik Parkı olarak da anılır. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından Naramachi olarak bilinen ve bir zamanlar Nara'nın tüccarlarının bölgesi olan Naramachi’yi ziyaret ediyoruz. Günümüzde buradaki eski tüccar konutlarının çoğu müzelere, popüler butiklere, sıra dışı kafelere ve Japon tatlılarında uzmanlaşmış mağazalara dönüştürülmüştür. Ardından bir Şinto tapınağı olan Kasuga Taisha Tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak, MS 768'de kurulmuş olup yüzyıllar boyunca birkaç kez yeniden inşa edilmiştir. İç mekan, pek çok bronz fenerinin yanı sıra tapınağa açılan birçok taş fener ile ünlüdür. Tur bitiminde Kyoto’ya ve otelimize dönüş. Gecelememiz Kyoto’daki otelimizde.
Not: Bu sabah otelden ayrılırken yanımıza tek gecelik küçük bir çanta almamız gerekmektedir. Otelde bırakacağımız diğer tüm eşyalar Fukuoka’daki otelimize transfer edilecek ve ertesi gün elimize ulaşacaktır.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Osaka Şehir Turu için hareket. Osaka’nın eğlence merkezi haline gelmiş olan Dotombori’yi göreceğiz. Dotombori ve Shinsaibashi ziyaretlerinin ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinin bitiminde ikinci Shinkansen deneyimimizi yaşamak için istasyona gidiyoruz. Shinkansen ile Hakata İstasyonu’nda inip Fukuoka’ya transferimizi gerçekleştiriyoruz. Fukuoka’ya varışımıza istinaden konaklama yapacağımız otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Fukuoka’daki otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fukuoka Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. Şehir turundaki ilk durağımız Japonya'nın Dazaifu kentinde bulunan ve bir Şinto tapınağı olan Dazaifu Tenmangu olacak. Tapınak, MS 905 yılında Sugawara no Michizane'nin mezarı üzerine kurulmuştur ve Michizane'nin tanrılaştırılmış formu olan Tenjin'e adanmış ana tapınaklardan biridir. Tapınak ziyaretinin ardından Fukuoka'nın merkezinde bulunan, ortasında büyük bir göletin de olduğu Ohori Park’ı ziyaret edeceğiz. Göletin çevresinde bulunan ve 2 kilometreden biraz daha uzun olan bir yürüyüş yolu bulunur. Park, koşu yapmak, evcil hayvan gezdirmek ve su kenarında keyifli yürüyüşler yapmak için popülerdir. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından turumuza Fukuoka Kalesi ile devam edeceğiz. Maizuru Kalesi veya Seki Kalesi olarak da bilinen kale, Tozama daimyō Kuroda Nagamasa için erken Edo döneminde tamamlanmış olup Japon hükümeti tarafından sit alanı olarak ilan edilmiştir. Tarihi ziyaretleri tamamladıktan sonra biraz da alışveriş diyoruz ve büyük bir alışveriş ve eğlence kompleksi olan Canal City Hakata’yı ziyaret ediyoruz. "Şehir içinde şehir" olarak adlandırılan ve içinden bir kanal geçen alışveriş merkezinden sonra otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Fukuoka’daki otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Seul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havaalanına gidiyoruz. Asiana Hava Yolları’nın OZ133 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.00’da Seul’e uçuş. Yerel saat ile 16.20’de Seul’e iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Seul’deki otelimizde.

Day 10 :
SEUL (K)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında DMZ (Kore Hudut Bölgesi) turunu gerçekleştirmek üzere otelden hareket. Kuzey ve Güney Kore’nin sınırında kurulmuş olan askeri bölgeyi ziyaret edeceğimiz bu turumuzda özellikle Kore tarihi ve kültürü hakkında bilgi sahibi olacağız. Askeri bölgenin ardından Imjingak Parkı ikinci durağımız olacak. Parkın içinde bulunan ve ülkesine geri gönderilen Kuzey Koreli savaş mahkumlarının kullandığı Özgürlük Köprüsü’nün ardından 1978 yılında keşfedilen, Kuzey Kore tarafından sınırın 73 metre altına kazılmış, 3. Sızma Tüneli’ni gezeceğiz. Tünelden çıkınca Dora Dağı’nın yamacına doğru hareket edecek ve orada inşa edilmiş Dorasan Gözlemevi’ni ziyaret edeceğiz. Gözlemevinden Kuzey Kore topraklarını ve sınır hattını görebileceğiz. Tur bitiminde otelimize transfer. Gecelememiz Seul’deki otelimizde.
Not: Kore Hudut Bölgesinin, askeri bölge olması sebebi ile tur gününde önceden haber verilmeksizin kapalı olma olasılığı bulunmaktadır.

Day 11 :
SEUL (K)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Seul Şehir Turu için hareket. Turumuza ilk durağımız olan ve Seul manzaralı bir gözlemevi olan N-Seul Kulesi ile başlayacağız. İkinci durağımız Kore’nin en büyük geleneksel pazarı olan Namdaemun Pazarı olacak. Hem oldukça ekonomik olması hem de gece geç saatlere kadar açık olmasıyla turistlerin ilgisini çeken pazarın binası da oldukça özel. Namdaemun’un ardından meşhur Gangnam Style şarkısında geçen Güney Kore`nin en lüks bölgesi olan Gangnam Bölgesi’ni ziyaret edeceğiz. Gangnam Bölgesi, Seul’un en büyük üçüncü bölgesidir. Ardından, Kore'nin en ünlü alışveriş ve moda bölgesi olan Myeongdong ile şehir turmuza devam ediyoruz. Birçok mağazanın ve restoranın bulunduğu bu caddede, alışveriş yapabilir ve yerel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Şehir turumuzdaki son durağımız 1200 yıllık geçmişe sahip olan Bongeunsa Tapınağı olacak. Kore Budizm’in temel taşı olarak kabul edilen, Seul’un en büyük heykellerinden birisi olan Maitreya ve 3479 adet kutsal Budist kitabına ev sahipliği yapan kütüphanesi ile Bongeunsa bölgeye turist çeken yapılar arasındadır. Şehir turumuzun ve verilecek serbest zamanın ardından otelimize dönüş. Gecelememiz Seul’deki otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz.

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Qatar Havayolları’nın QR859 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.20’te Doha’ya uçuş. Saat 05.45’te Doha’ya inişin ardından uçak değiştirerek Qatar Airways’in QR239 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.30’ta İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 11.45’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Qatar Airways tarifeli seferleri ile IST-DOH-NRT/ICN-DOH-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Asiana Airlines tarifeli seferleri ile FUK/ICN parkurunda tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Hızlı tren Shinkansen ile yolculuk
 • Belirtilen veya benzeri otellerde toplam 10 gece konaklama
 • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 • Panoramik Tokyo turu
 • Panoramik Kyoto şehir turu
 • Arashiyama Bambu Ormanı turu
 • Panoramik Nara şehir turu
 • Nara Parkı
 • Panoramik Fukuoka şehir turu
 • DMZ (Kore Hudut Bölgesi) turu
 • Panoramik Seul şehir turu
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen sigortadır)

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
 • Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
 • Ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler
 • Bahşişler (kişi başı günlük 2 USD)

Önemli notlar

Önemli Notlar:

 • Tur programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Paket tur için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur kalkışına 30 gün kala iptal edilebilir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
 • Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir ve eskisini tamamen geçersiz kılar.
 • Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 • Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MEYEL TOURS'ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. Yolcuların check-in işlemini ve koltuk seçimini ilgili havayolunun sitesinden tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 • MEYEL TOURS; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında aynı odada kalan ve yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından en az birisi olmadan tura katıldığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin tüm seyahat süresince kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen müze, ören yeri girişlerini içermeyen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir. Bu sayının altında kalınması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MEYEL TOURS sorumlu tutulamaz.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Tur detayları, havalimanı sorumlusu, tur lideri ve otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce yapılacaktır.
 • Pasaport resmi bir belge olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş veya yırtılmış olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına uygulaması bulunmamaktadır. Pasaport polisi geçerli vizesi olsa dahi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda tüm mali ve hukuki sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 • Türkiye sınır kapılarından çıkış yapılırken, Türk veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan geçerli vizeye sahip pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aranmaktadır. Bu şarta uymayan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MEYEL TOURS'ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 • Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.

 

You can send your enquiry via the form below.

Uzak Doğu’nun Güneşi ve Çiçeği “JAPONYA VE GÜNEY KÖRE”
From €3,640
/ Person - Kişi
From €3,595
/ Child - Çocuk (2-11)
From €187
/ Inf. - Bebek(0-1,99)
From €4,200
/ Single - Tek Kişi
 • Türkçe Rehberlik
 • 3* Hotel Villa Fontaine Tamachi vb. (Tokyo) & 4* Miyako Hotel Kyoto Hachijo vb. (Kyoto) & 4* Hotel Plaza Osaka vb. (Fukuoka) & 3* Ibis Ambassador Seoul Myeongdong vb. (Seul)
 • (K) : Kahvaltı
 • Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır.